Удзельнікі:
Анатолий Лебедько
 
ОГП
 
Анна Канопацкая
 
ОГП
 
Василий Поляков
 
ОГП
 
Николай Козлов
 
ОГП
 
 
 
Удзельнікі:
Анатоль Лябедзька
 
АГП
 
Васіль Палякоў
 
АГП
 
Ганна Канапацкая
 
АГП
 
Мікалай Казлоў
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Анатоль Лябедзька
 
АГП
 
Васіль Палякоў
 
АГП
 
Ганна Канапацкая
 
АГП
 
Мікалай Казлоў
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Анатоль Лябедзька
 
АГП
 
Васіль Палякоў
 
АГП
 
Ганна Канапацкая
 
АГП
 
Мікалай Казлоў
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Алесь Сапега
 
Беспартыйны
 
Мікалай Салянік
 
ОГП
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Андрэй Дзмітрыеў
 
Гавары Праўду
 
Арцём Галовій
 
Беспартыйны
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Алег Жалноў
 
АГП
 
Фёдар Падгайскі
 
ЛДПБ
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Ігар Банцар
 
АГП
 
Юрый Казакевіч
 
За Свабоду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Алёна Шабуня
 
БХД
 
Таццяна Сівачэнка
 
АГП
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Дзяніс Ціханенка
 
 
Таццяна Караткевіч
 
Гавары Праўду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Максім Філіповіч
 
АГП
 
Юлія Ганісеўская
 
Гавары Праўду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Алег Кучанкоў
 
ЛДПБ
 
Юрась Губарэвіч
 
За Свабоду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Інна Кушнер
 
Гавары Праўду
 
Андрэй Павук
 
АГП
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Аляксандр Кабанаў
 
ОГП
 
Валерый Білібуха
 
БХД
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Алена Луцковіч
 
АГП
 
Алена Янушкоўская
 
БХД
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Ірына Яскевіч
 
АГП
 
Ала Толкач
 
Гавары Праўду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Барыс Лясун
 
Гавары Праўду
 
Ганна Канюс
 
БСДП Грамада
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Мікалай Казлоў
 
АГП
 
Павал Самусеў
 
Гавары Праўду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Галина Корженевская
 
БХД
 
Дзмітрый Кавалгін
 
АГП
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Ілля Дабратвор
 
ПБНФ
 
Ірына Лапіцкая
 
Гавары Праўду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Зміцер Кучук
 
Зялёныя
 
Сяргей Вазняк
 
Гавары Праўду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Мікалай Лысенкоў
 
Гавары Праўду
 
Мікалай Новікаў
 
АГП
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Пётр Папраўка
 
БХД
 
Юрась Меляшкевіч
 
За Свабоду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Мікіта Семяненка
 
За Свабоду
 
Павал Курскі
 
Говори Правду
 
Глеб Лабадзенка
 
Журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Ігар Барысаў
 
БСДП Грамада
 
Аляксандр Дабравольскі
 
АГП
 
Сяргей Вазняк
 
Гавары Праўду
 
Андрэй Казакевіч
 
Дырэктар Інстытута палітычных даследаванняў «Палітычная сфера»
 
 
 
Удзельнікі:
Алег Аксёнаў
 
БХД
 
Аляксандр Мех
 
Беспартыйны
 
Аляксандр Таўстыка
 
За Свабоду
 
Вольга Маёрава
 
АГП
 
Сяргей Пятрухін
 
Беспартыйны
 
 
 
Удзельнікі:
Алег Гайдукевіч
 
ЛДПБ
 
Таццяна Караткевіч
 
Гавары Праўду
 
Уладзімір Навасяд
 
Беспартыйны
 
Юрась Меляшкевіч
 
За Свабоду
 
Юрый Хашчавацкі
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Андрэй Дзмітрыеў
 
Гавары Праўду
 
Ганна Канюс
 
БСДП Грамада
 
Сяргей Калякін
 
Справядлівы свет
 
Уладзімір Падгол
 
ПБНФ
 
Юрась Губарэвіч
 
За Свабоду
 
 
 
Удзельнікі:
Аляксей Янукевіч
 
ПБНФ
 
Віктар Міхальчык
 
Справядлівы свет
 
Вольга Кавалькова
 
БХД
 
Марат Афанасьеў
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Аляксандра Сьянава
 
БХД
 
Андрэй Юркоў
 
За Свабоду
 
Сяргей Мекека
 
Гавары Праўду
 
Уладзімір Кацора
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Алена Анісім
 
Беспартыйны
 
Вольга Дамаскіна
 
ПБНФ
 
Таццяна Севярынец
 
БХД
 
Юры Стукалаў
 
Беспартийный
 
Ягор Левачоў
 
Говори Правду
 
 
 
Удзельнікі:
Аляксандр Дабравольскі
 
АГП
 
Мечыслаў Грыб
 
БСДП Грамада
 
Сяргей Вазняк
 
Гавары Праўду
 
Андрэй Казакевіч
 
Дырэктар Інстытута палітычных даследаванняў «Палітычная сфера»
 
 
 
Удзельнікі:
Змітер Лукашук
 
журналіст «Euroradio»
 
Уладзіслаў Іназемцаў
 
Дырэктар НКА «Цэнтр даследаванняў постіндустрыяльнага грамадства»
 
 
 
Удзельнікі:
Аляксандр Класкоўскі
 
кіраўнік аналітычнай службы кампаніі БелаПАН
 
Змітер Лукашук
 
журналіст «Euroradio»
 
 
 
Удзельнікі:
Змітер Лукашук
 
журналіст «Euroradio»
 
Яўген Магда
 
дырэктар Цэнтра грамадскіх адносін
 
 
 
Удзельнікі:
Аркадзь Мошас
 
дырэктар праграмы ўсходняга партнёрства ЕС і Расіі ФІМА
 
Змітер Лукашук
 
журналіст «Euroradio»
 
 
 
Удзельнікі:
Алег Гулак
 
старшыня Беларускага Хельсінкскага Камітэту
 
Алесь Сілкоў
 
каардынатар кампаніі па назіранні «Права выбару»
 
Андрусь Храпавіцкі
 
каардынатар праекту «ElectBy»
 
Паўлюк Быкоўскі
 
журналіст
 
 
 
Удзельнікі:
Сяргей Калякін
 
Справядлівы свет
 
 
 
Удзельнікі:
Сяргей Калякін
 
Справядлівы свет
 
 
 
Удзельнікі:
Алесь Пілецкі
 
журналіст Euroradio
 
Аляксандр Класкоўскі
 
кіраўнік аналітычнай службы кампаніі БелаПАН
 
Дзмітрый Крук
 
эканаміст
 
Сяргей Нікалюк
 
палітолаг
 
 
 
Удзельнікі:
Таццяна Караткевіч
 
Гавары Праўду
 
 
 
Удзельнікі:
Ігар Лялькоў
 
ПБНФ
 
Анатоль Лябедзька
 
АГП
 
Андрэй Дзмітрыеў
 
Гавары Праўду
 
Віталь Рымашеўскі
 
БХД
 
Сяргей Калякін
 
Справядлівы свет
 
 
 
Удзельнікі:
Анатоль Лябедзька
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Анатоль Лябедзька
 
АГП
 
 
 
Удзельнікі:
Таццяна Караткевіч
 
Гавары Праўду
 
 
 
Удзельнікі:
Таццяна Караткевіч
 
Гавары Праўду
 
 
 
Удзельнікі:
Ірына Крыловіч
 
эксперт
 
Аляксандр Сінкевіч
 
эксперт
 
Аляксандр Сасноў
 
эксперт
 
Антон Балточка
 
эксперт
 
 
 
Удзельнікі:
Андрэй Елісееў
 
Аналітык BISS
 
Арсень Сівіцкі
 
эксперт
 
Валер Карбалевіч
 
эксперт
 
Валерыя Касцюгова
 
эксперт